Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie i naszych produktach.


Jestem bardzo zadowolona z doświadczenia, jakie miałam z Waszą firmą.

Beata Rogalska

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krypnie

Wasze podejście do organizacji szkoleń jest niezwykle profesjonalne i angażujące. Prowadzący posiadają głęboką wiedzę zarówno na temat konkretnych gier, jak i ogólnej teorii gier planszowych.

Co mnie szczególnie zachwyciło, to elastyczność w dostosowywaniu programu szkoleniowego do różnych poziomów zaawansowania uczestników. Bez względu na to, czy ktoś jest początkującym graczem, czy doświadczonym entuzjastą, szkolenia są dostosowane w taki sposób, aby każdy uczestnik mógł w pełni korzystać z doświadczenia.

Dodatkowo stawiacie na interaktywność i współpracę między uczestnikami, co sprawia, że nauka jest nie tylko skuteczna, ale także bardzo przyjemna. Świetnie zorganizowane sesje, gry i dyskusje pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Obsługa klienta zasługuje na pochwałę — zawsze gotowi są odpowiedzieć na pytania i dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Terminy są przestrzegane, a atmosfera na szkoleniach jest przyjazna i otwarta.

Podsumowując, Pomysłowa Kredka to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat gier planszowych, niezależnie od poziomu zaawansowania. Polecam z czystym sumieniem!


Cieszę się, że POWRACACIE!

Monika Mojsak

Nauczycielka

Pomysłowa Kredka sklep/firma prowadzona przez pasjonatów, którzy swoją pasją gier planszowych potrafią zarazić innych. Polecam prywatnie i służbowo jako nauczyciel… cieszę się, że POWRACACIE!


Ludzie z prawdziwą pasją.

Joanna Piekarska

Nauczycielka

Współpracowałam z Pomysłową Kredką kilkukrotnie. Były spotkania podczas półkolonii, były wspólne gry i organizacja zajęć dodatkowych. Ludzie z prawdziwą pasją. Zawsze świetnie przygotowani, profesjonalni, z rewelacyjnym podejściem do młodszych, jak też starszych dzieci. O grach planszowych wiedzą wszystko, zawsze idealnie doradzą przy wyborze gry dla konkretnej grupy wiekowej.


Zachwyciła mnie elastyczność w dostosowywaniu programu szkoleniowego…

Agnieszka Bąbczyńska

Nauczycielka
Doradca metodyczny wychowania przedszkolnego

To ogromny zaszczyt mieć od początku powstania doświadczenie z „Pomysłową Kredką”. Podejście do organizacji przez Was szkoleń jest bardzo profesjonalne i angażujące. Prowadzący wyposażeni są w profesjonalną wiedzę na temat konkretnych gier i ogólnej teorii gier planszowych.

Zachwyciła mnie elastyczność w dostosowywaniu programu szkoleniowego do różnych poziomów zaawansowania uczestników. Czy jesteś początkującym graczem, czy entuzjastą, szkolenia są dostosowane w taki sposób, aby każdy uczestnik mógł w pełni korzystać z mega doświadczenia. Zauważyłam, że stawiacie na współpracę i interaktywność z uczestnikami. Świetnie — sprawiało, że nauka jest nie tylko skuteczna, ale także bardzo przyjemna. Zorganizowane zawsze na najwyższym poziomie gry, dyskusje, sesje są podstawą praktycznego zastosowanie zdobytej wiedzy.

Bardzo ważną kwestią w Waszej firmie jest obsługa klienta zawsze gotowa odpowiedzieć na pytania i dostosować się do potrzeb różnych klientów i terminów. Atmosfera szkoleń organizowanych przez Was wyróżnia się otwartością i przyjaźnią. Pomysłowa Kredka to najlepszy wybór tym którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat gier planszowych, niezależnie od poziomu zaawansowania. Ja już dawno Was wybrałam i polecam innym — WOW warto baaardzo!!!


Jako organizacja mogliśmy zawsze liczyć na świetne pomysły Pomysłowej Kredk

Katarzyna Dmuchowska

Nauczycielka
Prezes Stowarzyszenia Decybelek

Z Pomysłową Kredką współpracujemy odkąd pamiętam. Leszek z Asią byli pierwszymi i wiernymi fanami Stowarzyszenia Decybelek. Mam wrażenie, że wspólnie się rozwijaliśmy. Jako organizacja mogliśmy zawsze liczyć na świetne pomysły Pomysłowej Kredk, na wsparcie ze strony Asi i Leszka Talipskich w doborze odpowiednich książek i gier dla dzieci z wadą słuchu.

Świat kreatywnej zabawy i miliarda pomysłów zawsze wspierał dzieciaki, które dzięki Pomysłowej Kredce mogły się cieszyć super pomocami, prezentami czy upominkami.

Pomysłowa Kredka to skarbnica wspaniałych gier i pomysłów na dobre spędzenie czasu i szansa na cudowny rozwój dla wszystkich ludzi od niemowlaka po dorosłego „starszaka”.

Dziękujemy, że jesteście!