Nie kupuj gry planszowej w worku, możesz ją wypożyczyć. 0
Nie kupuj gry planszowej w worku, możesz ją wypożyczyć.

Dylematy i trudne wybory.

W naszym sklepie często spotykamy się z pytaniami: w co grać? Jaką planszówkę wybrać? Co sprawdzi się na dwie osoby, a w co będzie dobrze się grało w cztery? Co dla dziecka, a co dla dorosłego? Jaka gra na imprezę, a jaka na dłuższe granie?

Z reguły jesteśmy w stanie doradzić i pomóc naszym klientom w doborze odpowiedniego tytułu i z reguły jest to wybór trafiony, ale zdarzają się jednak sytuację, gdzie zatrzymujemy się w korku

Wybór konkretnej gry planszowej staje się trudny. Powodów może być mnóstwo: za duży wybór, dopasowanie gry do konkretnej osoby, upodobania, nowy tytuł, który jeszcze nie ma swojej renomy, finanse itd.

Warto przetestować!

W takich sytuacjach proponujemy naszym klientom "testy". Otóż w naszym sklepie znajduje się wypożyczalnia gier planszowych. Jest to specjalne miejsce, gdzie na regałach ładnie poukładanych jest kilkaset tytułów, które są gotowe do tego, by w nie grać. Chciałbym tu tylko nadmienić, że liczba gier w wypożyczalni stale rośnie.

 

 

Grajcie wszyscy i wszędzie!

Wypożyczalnia nie jest tylko dla niezdecydowanych. Wszyscy miłośnicy gier planszowych, początkujący gracze, rodzice z małymi dziećmi, młodzież i emeryci znajdą tu coś dla siebie.

Tematyka, czy stopień "zaawansowania" nie grają tu roli. Chętnie podpowiemy co sprawdzi się na imprezę, co na nocne długie granie, a co na wieczory z rodziną bądź też ze znajomymi. Wypożyczalnia Gier Planszowych Pomysłowej Kredki to także dobry sposób na długie weekendy, święta, urodziny i inne imprezy, gdzie będzie to dobre urozmaicenie wspólne spędzanego czasu.

Jak to działa?

Zasady działania naszej wypożyczalni są proste, oto one:

  • przychodzisz do nas, lub kontaktujesz się z nami,
  • wybierasz grę,
  • wypożyczasz interesujący Cię tytuł,
  • pudełko zabierasz do siebie, grasz, grasz, grasz a po kilu dniach oddajesz nam grę
  • jeśli po jej wypożyczeniu zechcesz ją kupić, udzielimy Ci kilku procent rabatu.

Więcej informacji na temat zasad działania naszej wypożyczalni oraz opłat znajdziecie tu: WYPOŻYCZALNIA GIER PLANSZOWYCH.

Dziękujemy i do zobaczenia przy planszy!

Chciałbyś sprawdzić jak działa nasza wypożyczalnia i jakie gry są w niej dostępne?

Możesz to sprawdzić całkowicie za darmo!
Kliknij w grafikę poniżej i dowiedz się co Ci przygotowaliśmy!

Komentarze do wpisu (0)

Telefon: Telefon: 600 577 349

e-mail: sklep@pomyslowakredka.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium