Opcje przeglądania
AFFARE FATTO! 1 PODRĘCZNIK + CD AFFARE FATTO! 1 PODRĘCZNIK + CD
Producent: EDILINGUA
Cena: 107,35 zł
szt.
zobacz więcej
AHA! 7 NEU ĆW. ZP WSIP AHA! 7 NEU ĆW. ZP WSIP
Producent: WSIP
Cena: 7,60 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AHA! 7 NEU PODR. + CD ZP WSIP AHA! 7 NEU PODR. + CD ZP WSIP
Producent: WSIP
Cena: 36,10 zł
szt.
zobacz więcej
AHA! 8 NEU ĆW. ZP WSIP AHA! 8 NEU ĆW. ZP WSIP
Producent: WSIP
Cena: 7,60 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AHA! 8 NEU PODR. ZP WSIP AHA! 8 NEU PODR. ZP WSIP
Producent: WSIP
Cena: 36,10 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AKTION DEUTSCH 7 PODR. + 2CD WSIP AKTION DEUTSCH 7 PODR. + 2CD WSIP
Producent: WSIP
Cena: 36,10 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AMARCORD, PRACA ZBIOROWA AMARCORD, PRACA ZBIOROWA
Producent: EUTERPE
Cena: 37,05 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Podręczniki - podstawowa forma przekazywania wiedzy

Trudno dziś sobie wyobrazić nauczanie bez wykorzystywania podręczników. W końcu do każdego niemal przedmiotu jest odpowiednie kompendium, które ma ułatwiać naukę. Podręczniki zawierają ważne notatki, informacje, teksty źródłowe, przykłady, zadania oraz wiele innych, przydatnych w nauce treści. Dlatego też są wszechobecne i coraz więcej osób korzysta w nauczaniu z tego typu pomocy. Nauczyciele również zaczynają coraz częściej wymagać odpowiednich podręczników, gdyż dzięki nim pracuje się zdecydowanie wygodniej. W wielu kwestiach podręczniki mogą również zastąpić nauczyciela przy łatwiejszych zagadnieniach, pozwalając mu skupić się na trudniejszym materiale oraz pracy z uczniem w formie indywidualnej. Dlatego warto inwestować w podręczniki i to, że rozwijają się, jest zasadniczo pozytywnym zjawiskiem.
Równocześnie, często bywa tak, że zaopatrzenie się w dany podręcznik stanowi problem. Jest ich obecnie taka mnogość, że jeden, konkretny program, może realizować kilka lub kilkanaście pozycji. To, którą pozycję wprowadzi się do nauczania, zależy od wielu czynników, a są oczywiście przedmioty mniej zagospodarowane w tym względzie. Wtedy też zaopatrzenie się w podręcznik to nie lada wyzwanie. Dlatego warto mieć świadomość tego, gdzie można zajrzeć, żeby znaleźć potrzebne sobie pozycje.

Podręczniki - przedmiotowe podejście do sprawy

W naszej ofercie znajdziesz podręczniki, dopasowane do praktycznie każdego przedmiotu. Co więcej - każdemu przedmiotowi przypisano kilka podręczników - nie tylko topowych produkcji, ale często również rzadsze wersje, które nie tyle są gorszej jakości, co raczej mniej popularne. Dlatego też nie musisz przejmować się tym, czy spełnisz wymagania swojego nauczyciela i jak tego dokonać - sugerujemy po prostu zapoznać się w pierwszej kolejności z dostępnymi pozycjami w naszej ofercie. Zdecydowanie spełnia ona większość założeń i oferuje odpowiednie pozycje, które pozwolą dobrze nauczyć się danego przedmiotu, spełniają wymagania programowe i będą stanowić odpowiedni wybór, niezależnie od potrzeb. Zwłaszcza, że w ofercie są nie tylko podręczniki z najpopularniejszych przedmiotów, jak historia, język polski, matematyka czy biologia, ale również z wielu przedmiotów dodatkowych, jak edukacja dla bezpieczeństwa czy etyka. Zdecydowanie jest więc z czego wybierać w tej ofercie i znalezienie odpowiedniej pozycji nie powinno być specjalnie trudne. Wystarczy tylko zainteresować się dostępnymi opcjami.

Podręczniki - podejście poziomowe, z uwagi na strukturę edukacji

Oferujemy również kategoryzowanie w formie odpowiedniego poziomu edukacji. Oznacza to, że możesz swobodnie zapoznać się z dostępnymi pozycjami, jeśli na przykład interesuje Cię jedynie poziom szkoły podstawowej. Wtedy wybierasz odpowiednią kategorię, podzieloną już wcześniej na konkretne przedmioty. W ten sposób nawigowanie po dostępnych produktach jest nieco ułatwione i możesz w prosty sposób odnaleźć akurat taką pozycję, która Cię interesuje. Wystarczy przejść odpowiednią ścieżkę, wyznaczoną przez drzewo samej struktury. Nie zajmuje to zbyt wiele czasu i jest dość intuicyjne.
Równie dobrze, jeśli wiesz konkretnie czego szukasz, możesz wpisać stosowny tytuł do naszej wyszukiwarki, obecnej na górze strony. Po tej czynności, wystarczy kliknąć w lupę, by otrzymać zestaw wyników, pasujących do Twojego zapytania. Wszystko w sposób przejrzysty i pozostaje jedynie przenieść się na stronę produktu, by poznać więcej szczegółów. I ostatecznie go kupić.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Telefon: Telefon: 600 577 349

e-mail: sklep@pomyslowakredka.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium