Komiksy - jedno z najlepszych mediów do komunikacji z odbiorcą!

Komiksy już od dłuższego czasu przeżywają swój prawdziwy rozkwit. Ma na to wpływ wiele czynników, w tym między innymi wzrost popularności ekranizacji powieści komiksowych, które święcą obecnie triumfy w kinach. Komiksy to bowiem medium oryginalne, które łączy w sobie wiele zalet faktycznie dynamicznych obrazów z tradycyjną opowieścią, zamkniętą w dobrej książce. Dlatego też liczba fanów komiksów stale rośnie, tak samo jak rośnie również zasobność oferty komiksowej, nie tylko dla najmłodszych.
Dziś bowiem komiksy to ogromna branża, oferująca pozycje dla dzieci, młodzieży, ale również te, przeznaczone tylko dla dorosłych. Ponadto sama oferta obecnie jest bardzo szeroka - obok topowych kierunków, takich jak komiksy superbohaterskie ze stajni Marvela czy DC Comics, jest również cała masa pozycji z Dalekiego Wschodu, czyli specyficznych komiksów w formie mang. Rynek uzupełniają pozycje mniej znane, które również mogą zachwycić użytkownika kunsztem wykonania i jakością opowiedzianej historii. Rynek ten rośnie bowiem z roku na rok, a wzrastające wymagania czytelników tylko skłaniają twórców komiksów do wzmożonego wysiłku. Dla nas oznacza to, że możemy zabrać jakiego bohatera chcemy, wszędzie tam, gdzie się udajemy. Komiksy to bowiem dzieła, które można konsumować w dowolnym otoczeniu. A my zdecydowanie rozumiemy ten fenomen i w swojej ofercie staramy się dostarczać zawsze komiksów najwyższej jakości, akurat najbardziej poczytnych na rynku, lub też tych mniej popularnych, ale wartych Twojej uwagi, ze względu na pewne, charakterystyczne cechy.

Komiksy - te najbardziej popularne, dostępne od ręki!

Komiksy, które wywodzą się ze słynnego dziś Marvela czy DC Comics to pewnego rodzaju produkcje kultowe. Ich historia często sięga lat 60 a nawet 50 XX wieku i od tego czasu trwa ich intensywny rozwój, a historie obecne w tych produkcjach zdołały się już rozwinąć do prawdziwych multiwersów. Równocześnie są obecnie na fali popularności, z uwagi na liczne ekranizacje tych dzieł. Dzięki naszym zasobom, można się z nimi zapoznać bez problemu. Znajdziesz tu wszystkie, ciekawe pozycje - o Batmanie, X-Menach, Avengers, w tym Spider-Manie, a nawet Deadpoolu.
Znajdują się tutaj również inne pozycje, jak te z nowego uniwersum Star Wars, czy wiele, ciekawych mang ze Wschodu. Ponadto można również znaleźć wiele rodzimych, ciekawych pozycji, które są warte uwagi.
Zdecydowanie jest więc w czym wybierać, nie tylko poruszając się w obszarze fantasy, ale również poznając wiele ciekawych dzieł, które nie opierają się o tego typu motywy.
Prowadzimy w tym kierunku swoją ofertę, by zawsze zawierała ona pozycje naprawdę ciekawe, po które należy sięgnąć, jeśli jest się fanem tego typu rozrywki.

Komiksy - dla najmłodszych i tych nieco starszych

Ponieważ popularność komiksów trwa od wielu lat, niejeden z nas miał szansę zetknąć się z nimi na różnym etapie życia. Dlatego dziś oferta komiksów nie zawsze jest skierowana tylko dla najmłodszych. Owszem - jest w tej kategorii wiele pozycji wartościowych, które pomagają ciekawie spędzić czas. Są jednak pozycje nieco poważniejsze, przeznaczone raczej dla młodzieży niż dzieci. Jest również wiele tytułów, które są bardzo poważne i skierowane dla najstarszych odbiorców -dorosłych. I jest również tutaj z czego wybierać.
A my te trendy uwzględniamy i dbamy zawsze o to, by nie tylko było z czego wybierać, ale również, by był to wybór ciekawy i atrakcyjny. U nas znajdziesz to, czego szukasz.

100 NA 100. ANTOLOGIA KOMIKSU WSIP 100 NA 100. ANTOLOGIA KOMIKSU WSIP
Producent: WSIP
Cena: 50,35 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
100 NABOI T.3, PRACA ZBIOROWA 100 NABOI T.3, PRACA ZBIOROWA
Producent: EGMONT
Cena: 89,27 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
100 NABOI T.5, PRACA ZBIOROWA 100 NABOI T.5, PRACA ZBIOROWA
Producent: EGMONT
Cena: 89,27 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
30 DNI NOCY T.1 30 DNI NOCY T.1
Producent: EGMONT
Cena: 81,83 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
30 DNI NOCY T.2, PRACA ZBIOROWA 30 DNI NOCY T.2, PRACA ZBIOROWA
Producent: EGMONT
Cena: 111,59 zł
szt.
zobacz więcej
300 - (WYD.II), FRANK MILLER 300 - (WYD.II), FRANK MILLER
Producent: EGMONT
Cena: 44,63 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
ALDEBARAN, PRACA ZBIOROWA ALDEBARAN, PRACA ZBIOROWA
Producent: EGMONT
Cena: 89,27 zł
szt.
zobacz więcej
ALIEN 3, WILLIAM GIBSON ALIEN 3, WILLIAM GIBSON
Producent: SCREAM COMICS
Cena: 43,19 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Polecamy specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami:

600 577 349
sklep@pomyslowakredka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl