Opcje przeglądania
Producent
Promocja
W programie lojalnościowym

Gry - no to karciane, czy planszowe?

Jakiś czas temu mogłoby się wydawać, że generalnie gry planszowe są wymierającym gatunkiem. Coraz mniej osób poświęcało się szachom czy warcabom, gdyż te aktywności wypierane były w głównej mierze przez gry komputerowe i inne formy rozrywki. Wydawało by się, że śmierć nadejdzie szybko i zapomnimy o tej formie rozrywki.
Tymczasem nie tak dawno gry planszowe przeszły prawdziwy renesans. Zaczęto większą dbałość dokładać do zasad rozrywki i elementów konstrukcyjnych, by ostatecznie zacząć przenosić na planszę całe systemy. W efekcie sprawia to, że wiele gier planszowych oferuje obecnie wyższą jakość rozrywki, w stosunku do ich komputerowych odpowiedników. Ponadto posiadają jedną, kluczową zaletę - zmuszają ludzi do interakcji. Dzięki temu potrafią świetnie zbudować więzi, co jest ich niewątpliwą zaletą. Kolejną ważną sprawą jest to, że dziś gier jest naprawdę mnóstwo i każdy znajdzie coś dla siebie. A zdecydowanie jest z czego wybierać.

Gry planszowe - dla dzieci i niekoniecznie

Obecnie rynek gier planszowych jest bardzo duży. Można na nim znaleźć tak w zasadzie naprawdę ogromną ilość wszelakich rozwiązań. Wahają się one od standardowych gier, takich jak szachy, warcaby czy chińczyk, łączone w całe pakiety tylko po to, by za jednym zamachem nabyć pełny zestaw; po skomplikowane gry typu Role Play Game (RPG), które są dość wymagającymi pozycjami. Niemniej możliwości jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Możemy zainteresować się na przykład konkretnie tym, co prezentują gry samochodowe. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść w konkretną kategorię i skorzystać z okazji, by zakupić.
Gry planszowe, mogą być też specjalnie dedykowane dla dzieci, ale nie muszą. Z pewnością w tej kategorii znajdziesz pozycje znacznie prostsze, które pozwolą dopiero wdrożyć się w świat takiej rozrywki.
Jedyne, z czym powinniśmy uważać, to szukając gry dla dwóch osób. Te występują nieco rzadziej i musimy zwrócić uwagę, czy dana pozycja oferuje taki rodzaj rozgrywki. Poza tym nie ma większego problemu w zaspokojeniu swoich potrzeb. Z pewnością w naszej ofercie znajdziesz najlepsze gry planszowe, obecne na rynku. I to niezależnie od tego, jakie są Twoje zainteresowania.

Gry karciane oraz zręcznościowe - inny wymiar rozgrywki

Gry karciane zawsze kojarzyły się z typowymi kartami do gry. Mogliśmy za ich pomocą zagrać w pokera, brydża, tysiąca i wiele innych, tradycyjnych gier, które bawią od lat. Wraz jednak z rozwojem tego rodzaju rozrywki, gry karciane wkroczyły na nowy poziom. Dziś oferują nie tylko walory edukacyjne, ale często również pozwalają na wiele godzin przedniej rozrywki. W kartach bowiem zamknięte są obecnie bardzo skomplikowane i ambitne systemy, dostarczające zabawy na całe godziny. Można więc naprawdę dobrze się bawić z tego rodzaju grami.
Obok gier karcianych i planszowych, coraz większą popularność zdobywają też drobne gry zręcznościowe. Wiele z nas może kojarzyć jeszcze nie tak dawno mocno popularne bierki, które uczyły precyzji i cierpliwości. Dziś możliwości jest znacznie więcej - możemy znaleźć gry na czas, rozrywkowe i mocno angażujące. Nadają się często dla całych rodzin graczy, niezależnie od wieku.
A z kolei niezależnie od tego, czego tak naprawdę szukasz - zdecydowanie znajdziesz to w naszej ofercie, ponieważ staramy się zawsze dopasowywać ją do najnowszych trendów. Dzięki temu masz pewność, że zawsze jest ona aktualna, a Ty masz jednego dostawcę, do każdego rodzaju tego typu rozrywki. Zapoznaj się z pełną pulą naszych produktów i znajdź coś dla siebie.

 

100 GIER ALEX, ALEXANDER 100 GIER ALEX, ALEXANDER
Producent: ALEXANDER
Cena: 51,41 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
25 GIER, MULTIGRA 25 GIER, MULTIGRA
Producent: MULTIGRA
Cena: 36,90 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
35 GIER ALEX, ALEXANDER 35 GIER ALEX, ALEXANDER
Producent: ALEXANDER
Cena: 34,39 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
4 MAŁE ULE JAWA, JAWA 4 MAŁE ULE JAWA, JAWA
Producent: JAWA
Cena: 22,02 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
4W1 FLAGI ALEX, ALEXANDER 4W1 FLAGI ALEX, ALEXANDER
Producent: ALEXANDER
Cena: 20,48 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
5 SEKUND - BEZ CENZURY TREFL, TREFL 5 SEKUND - BEZ CENZURY TREFL, TREFL
Producent: TREFL
Cena: 47,02 zł
szt.
zobacz więcej
5 SEKUND - PODRÓŻE TREFL, TREFL 5 SEKUND - PODRÓŻE TREFL, TREFL
Producent: TREFL
Cena: 41,39 zł
szt.
zobacz więcej
5 SEKUND - SPORT TREFL, TREFL 5 SEKUND - SPORT TREFL, TREFL
Producent: TREFL
Cena: 41,39 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
7 CUDÓW ŚWIATA: ARMADA REBEL, REBEL 7 CUDÓW ŚWIATA: ARMADA REBEL, REBEL
Producent: REBEL
Cena: 113,84 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
7 CUDÓW ŚWIATA: BABEL REBEL, REBEL 7 CUDÓW ŚWIATA: BABEL REBEL, REBEL
Producent: REBEL
Cena: 105,06 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
7 DAYS OF WESTERPLATTE G3, G3 7 DAYS OF WESTERPLATTE G3, G3
Producent: G3
Cena: 57,96 zł
szt.
zobacz więcej
ABC MALUCHA - FARMA TREFL, TREFL ABC MALUCHA - FARMA TREFL, TREFL
Producent: TREFL
Cena: 21,94 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Polecamy specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami:

600 577 349
sklep@pomyslowakredka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl