wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » GRY

GRY

GRY

Rozrywka w trybie offline jest obecnie coraz bardziej popularna zarówno wśród młodych ludzi, jak i tych nieco starszych. Gry bez prądu goszczą w domach wielu ludzi codziennie i od święta. Zbliżają ludzi. Integrują. Rozwijają zdolności poznawcze u dzieci. Uczą przegrywać i cieszyć się z wygranych.  Zacieśniają rodzinne więzi i rozwijają inteligencję. W sklepie Pomysłowa Kredka wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i dysponujemy wieloma gatunkami gier.

Znajdziesz tu gry dla dzieci, z których najbardziej cieszą się mali klienci i chętnie zasiadają do pasjonujących rozgrywek wraz z rodzicami. Tak szkolą się przyszli pasjonaci gier planszowych!

Wyznajemy zasadę uczyć-bawiąc, i zgodnie z tą stale przyświecającą ideą możemy zaoferować gry edukacyjne, które z powodzeniem mogą być wykorzystane do celów dydaktycznych, a nauka wraz z nimi będzie smakować jak nigdy dotąd.

Los rozdaje Ci dobre karty? W takim razie powinieneś spróbować swoich sił w grach karcianych, które czekają na Ciebie w naszym sklepie.

Oprócz wyżej wspomnianych gier karcianych znajdzie się coś dla wielbicieli główkowania przy planszy. Gry logiczne polecają się do grania.

Czasem jednak przyda się mała przerwa pomiędzy cięższymi tytułami, i z pomocą przychodzą gry towarzyskie. Jak to mówią; gość w dom, gra w dom! Tego typu gry to idealna propozycja na kreatywne spędzenie czasu w gronie znajomych, na przykład podczas domówki.

Nasze gry to gwarancja samych szóstek na kościach!


 

Kategorie
Systemy płatności
  • PayU
  • PayByNet
Opinie o produktach
Promocje
Ganges-9334

Ganges155,00 zł134,71 zł

Haru Ichiban - gra HOBBITY-9817

Haru Ichiban - gra HOBBITY61,00 zł49,95 zł

Celestia: Szalupa HOBBITY-10115

Celestia: Szalupa HOBBITY41,00 zł34,03 zł

Gugong - gra GFP-10178

Gugong - gra GFP175,00 zł141,71 zł

123456
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl