wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog

Blog

Blog
Gra planszowa? Może jednak jakaś edukacyjna lub logiczna? Czy dwulatek zagra już w jakąś grę? A może to jeszcze nie czas? A może ta gra jest za trudna, a może za bardzo infantylna?
Z takimi i wieloma innymi pytaniami na co dzień spotykamy się w naszej pracy. Staramy się doradzać i pomagać w wyborze. Cieszymy się, kiedy klient wraca i dziękuje za to, że "trafiliśmy".
Wiemy jednak, że czasami wybór jest trudny. Rynek gier planszowych rozwija się prężnie. Co chwilę na horyzoncie pojawiają się nowe gry. Wybór... bywa ciężki. Stąd zrodziła się idea bloga. Chcemy dzielić się wiedzą, uczyć i pomagać.
W Pomysłowej Kredce mamy to szczęście, że nasze gry możemy testować (jeśli widzieliście naszą wypożyczalnię, to z pewnością wiecie, o czym tu piszemy). Dzięki temu wiemy, co "w trawie piszczy" :)

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Blog - startujemy!

16-10-2018Wyświetleń: 32
Blog - startujemy!Nastał ten dzień!!! W Pomysłowej Kredce ruszamy z blogiem!
Jak to dumnie brzmi: „jestem blogerem!”

Z pewnością czeka nas jeszcze więcej pracy i zaangażowania w to' co robimy, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że świat gier planszowych, bitewnych oraz artykułów modelarskich i kreatywnych jest baaaaaaardzo duży.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Systemy płatności
  • PayU
  • PayByNet
Opinie o produktach
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl