wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » AKCESORIA

AKCESORIA

AKCESORIA
Gry planszowe to nie tylko rozgrywka, zacięta rywalizacja, mozolne tłumaczenie zasad. Gry planszowe to również składanie, rozkładanie i przechowywanie elementów w należyty sposób. Choć te czynności potrafią przyprawić gracza o ból głowy, są konieczne. Na szczęście w sklepie znajdziemy sporo akcesoriów, które pomagają w szybki sposób zoptymalizować powyższe aspekty. W naszym sklepie znajdziesz koszulki na karty, które genialnie chronią powierzchnię kart przed ścieraniem, które powstaje w wyniku nadmiernej eksploatacji. Współpracujemy z wiodącymi producentami w dziedzinie akcesoriów do gier planszowych, a co za tym idzie wszystkie akcesoria są wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Gry karciane oprócz koszulek/protektorów, potrzebują również maty. Mata do grania ułatwia rozgrywkę, znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia elementów gry oraz skutecznie wzmacnia niepowtarzalny klimat i otoczkę fabularną.
W sklepie internetowym Pomysłowa Kredka znajdziesz również pudełko Safe and Sound, które służy ochronie figurek. Przechowując figurki w tym pudełko możesz zapomnieć o wszelkiego rodzaju pęknięciach, a transport komponentów będzie smakował tak dobrze, jak nigdy dotąd. Posiadamy również kompletne zestawy kości, które mają swoje zastosowanie w grach RPG, oraz pojedyncze kostki w różnych barwach, które z pewnością przydadzą się każdemu graczowi.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Kategorie
Systemy płatności
  • PayU
  • PayByNet
Opinie o produktach
Promocje
W Roku Smoka

W Roku Smoka140,00 zł113,30 zł

Haru Ichiban - gra HOBBITY-9817

Haru Ichiban - gra HOBBITY61,00 zł49,95 zł

Pictomania (druga edycja)-9970

Pictomania (druga edycja)75,00 zł59,00 zł

Gugong - gra GFP-10178

Gugong - gra GFP175,00 zł141,71 zł

123456
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl